Stiri, economie, politică, mass-media, dezbateri, controverse, rapoarte, ştiri de ultima ora, informatii politice, ştiri economice din Romania, ultima ora de stiri, actualităţi, titluri de ziar, ştiri internaţionale, stil de viata, moda, sport, horoscop, auto

VIDEO Vă era dor de Ronaldinho? Două goluri fabuloase din lovitură liberă marcate în meciul cu Fluminense!

Ronaldinho continuă să încînte prin prestaţiile sale la Atletico Mineiro. În ultimul meci, fotbalistul de 33 de ani a înscris două supergoluri din lovitură liberă, împotriva celor de la Fluminense.Actuala echipă a fostului star al Barcelonei şi al Milanului a jucat acasă şi s-a văzut condusă din minutul 13, cînd Wagner a deschis scorul. Dinho a făcut 1-1 în prelungirile primei reprize, ’45+3, înscriind un gol frumos din lovitură liberă. …

Category: Sport